Ana içeriğe atla

İletişim

 

GİRGİN MAKİNE BAKIM & İMALAT SANAYİ TİCARET

Adres: Atatürk Mah. Yeni San. Sit. 14.Sk. G-1 Blok No:5
Lüleburgaz, Kırklareli, 39750, TÜRKİYE
TEL: +90 288 417 00 07
FAX:  +90 288 417 00 08
GSM: +90 537 710 87 17 (WhatsApp)
Yetkili Kişi: Savaş Girgin, E-Mail: girginmakine@gmail.com

Yorumlar

  1. Beyond this, a typical online on line casino merely has no cause to rig the video games of their favor. Roulette already has a home edge of around 5%, so there’s no have to tilt the chances any further. This is the definitive version of online roulette with a single zero together with numbers 1 to 36. If 강원랜드 쪽박걸 you wish to play the most famous roulette recreation of all, this is the place begin out|to begin}. Widely thought of to be the usual variation of the game, American roulette has a wheel featuring a single “0” and double “0”, giving it an elevated home edge over different variations.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Alüminyum Kaynak

 Firmamızda alüminyum profil, malzeme ve şase kaynakları yapılmaktadır. Alüminyum ve alüminyum alaşımları ergitme kaynak yöntemleri ile kaynak yapılabilir. Çeliklere kıyasla alüminyum malzemeleri kaynak yaparken, malzemeye has bazı özellikler dikkate alınmalıdır Alüminyum; kaynak metodu, birleştirme şekli ve dolgu metali belirlendikten sonra kolay kaynak edilebilen bir metaldir.

Makine Tasarımı

Firmamızda müşteri istekleri doğrultusunda özel makine, aparat ve fikstür  tasarımı ve projelendirme yapılmaktadır; sorunlara mühendislik bakış açısıyla yaklaşılmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda mühendislik ekibimiz yarı veya tam otomatik, son teknolojiye sahip olan sistemlerin kurulmasını sağlar ve özel makine ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Paslanmaz Boru Tesisat

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu, mühendislik sistemleri de dahil, saha imalatı, gazlı boru tesisatı ve borulama montaj işleri Girgin Makine tarafından yapılmaktadır. Bugün hemen hemen hayatımızın her anında kullandığımız bir ürün mutlaka paslanmaz çelikten üretiliyor. Örneğin, evimizin ya da apartmanımızın tesisatında dahi paslanmaz borulara yer veriliyor. Bu nedenle; paslanmaz boru, “daha” konforlu “daha” güvenli yaşamamamız için endüstride ve mimaride kullanılan “kıymetli bir malzemedir” demek yanlış olmaz. Paslanmaz çelikten üretilen paslanmaz borular; tuza, suya ve asit gibi maddelere karşı aşırı dayanıklı olup paslanmaya karşı da tam koruma sağlar. Yüksek sıcaklıklara karşı da dayanıklı olarak üretilen paslanmaz borular, sıvı ya da gaz şeklindeki maddelerin nakledilmesinde de önemli rol oynamaktadır.